KAMENNÁ PRODEJNA

Navštivte také naši kamennou prodejnu v Brně.

Přímo tam, kde všechno vzniká, kde je naše dílna, najdete i náš obchůdek...

 

V naší kamenné prodejně KARAVANA najdete spoustu našich skladových zásob, zboží volně k prodeji, materiály pro vlastní výrobu (kůže, v omezené míře i řemeslné potřeby), občas se najde i nějaké bazarové zboží. Můžete si také osahat naše výrobky a domluvit si vlastní zakázkovou výrobu. Na prodejnu si také můžete objednat zboží z e-shopu, které si zde můžete bez platby poštovného pohodlně vyzvednout. Pokud se Vám něco pokazilo, můžete nám to sem donést, nabízíme i opravy koženého zboží

Proč Karavana? Kromě Kouzelného koníčka máme ještě druhý e-shop, www.karavanabrno.cz, kde najdete potřeby pro LARP, historiku a fantasy. A když se podíváte na logo Karavany, mezi velbloudy, lamami a oslíky najdete i toho našeho Kouzelného koníčka. Přišlo nám to tedy jako vhodný název pro obchod, který slučuje zboží z obou našich e-shopů a nabídne i něco navíc.

 

Otevřeno máme v pondělí a ve čtvrtek vždy od 14:00 do 18:00. A po předchozí domluvě na telefonu 723 201 231 nebo na emailu lassy@kouzelnykonicek.cz Vám rádi otevřeme i v jinou dobu.

!POZOR, ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY NA LÉTO!
Červen beze změny, po a čt 14 - 18:00 nebo po domluvě jindy
Červenec a srpen ZAVŘENO
Září - budeme zase pomalu otevírat, o pracovní době budete včas informováni

 

Najdete nás na adrese Obřanská 253/25, 614 00 Brno - Maloměřice a Obřany.

Ideálně se k nám dostanete tramvají linky číslo 4 z centra a od nádraží (cca 20 minut z nádraží), zastávka se jmenuje "Obřanská - U školy" a je přímo před obchůdkem. Pozor, zastávka je na znamení. Případně můžete jet také autobusem linky číslo 75 ve směru od Slatiny a Staré osady.

Snadno se k nám dostanete také autem, ale přímo před domem není možnost parkování, pouze rychlého zastavení "na blikačky" ve směru z města. Ideální místo k zaparkování Vašeho vozu je Proškovo náměstí (u kapličky), odkud jste u nás, co by dup.

 

Platit u nás můžete hotově nebo kartou, nově vlastníme i platební terminál. Věříme, že to mnohé z vás potěší.

Těšíme se na Vás!