Řemínky na ostruhy

Řadit podle 
Výrobce 

Kožené řemínky na westernové ostruhy, po celé ploše zdobené ruční ražbou florálního motivu a stříbrnými konči. Zapínání na přezku, která je pro větší pohodlí jezdce umístěna v upínacím systému na kůži a ne přímo na botě. V detailech produktu, prosím, vyberte barvu řemínků. Pokud si přejete jiné zdobení, kontaktujte nás, stejně tak i konča je možné vybrat jiná, viz další produkty. Velikost
950 Kč (38 EUR)

Řemínky na ostruhy kombinované floral


Řemínky na ostruhy Floral
řemínky western
Kožené řemínky na westernové ostruhy, po celé ploše zdobené ruční ražbou florálního motivu. V detailech produktu, prosím, vyberte barvu řemínků. Dvoubarevné provedeí specifikujte do poznámky nebo ideálně na mail. Velikost univerzální.
880 Kč (35 EUR)

Řemínky na ostruhy Floral


Kožené řemínky na westernové ostruhy, po obvodu jemně zdobené ražbou a stříbrnými konči. Zapínání na přezku, která je pro větší pohodlí jezdce umístěna v upínacím systému na kůži a ne přímo na botě. V detailech produktu, prosím, vyberte barvu řemínků. Pokud si přejete jiné zdobení, kontaktujte nás, stejně tak i konča je možné vybrat jiná, viz další produkty. Velikost univerzální.  
750 Kč (30 EUR)

Řemínky na ostruhy kombinované


Řemínky na ostruhy
řemínky western
Kožené řemínky na westernové ostruhy, po obvodu jemně zdobené decentní ražbou. V detailech produktu, prosím, vyberte barvu řemínků. Pokud si přejete jiné zdobení, kontaktujte nás. Velikost univerzální.
650 Kč (26 EUR)

Řemínky na ostruhy