PLATBA A DOPRAVA

Platební podmínky

V rámci České republiky je možné zaplatit formou dobírky, převodem na náš účet u mBanky nebo osobně při odběru zboží po předchozí domluvě v Brně.

Pokud vyberete platbu převodem, vyčkejte prosím na e-mail s výzvou k plabě, neplaťte prosím bez vyzvání!

V rámci Slovenské republiky je platba možná bankovním převodem na náš účet u Fio banky.

U dobírky je účtován příplatek 40,-

Fakturu tiskneme pouze na vyžádání, vystavujeme ji však vždy a posíláme spolu s některým informačním mailem o stavu Vaší objednávky.

Doprava

Využíváme služeb České pošty nebo DPD, poštovné je zobrazeno během Vaší objednávky a je vždy účtováno dle aktuálního sazebníku přepravců.

U menších věcí je zboží zasíláno jako doporučené psaní v bublinkové obálce, cena 50,-; křehčí zboží, které by se mohlo během dopravy poškodit, je navíc baleno v malé krabičce. Objemnější nebo těžší zásilky jsou zasílány jako doporučený balík.

Konkrétní ceny poštovného, i s případnými příplatky, jsou uvedeny u zboží. Cena poštovného se může po přijetí objednávky změnit v závislosti na objemnosti vaší zásilky, je-li potřeba odeslaat jako balík. Případné změny Vám budou zaslány s přiloženou fakturou a tyto jsou konečné.

V případě zasílání na Slovensko se cena poštovného odvíjí od celkové hmotnosti zásilky a bude Vám sdělena při domlouvání objednávky.

 

Osobní předání

Zboží je možné si po domluvě převzít také osobně, v Brně, poštovné v takovém případě neplatíte. Pro svou zásilku se můžete stavit v obchůdku "Karavana" na adrese Obřanská 25 v Brně (tram. č. 4, zastávka Obřanská-U školy, směr Obřany). Otevírací doba obchůdku je pondělí - čtvrtek 14:00 - 18:00.

 

Dodací lhůta

Veškeré zboží na e-shopu je vyráběno v naší dílně, může se tedy stát, že aktuálně v době Vaší objednávky není naskladněno a je třeba jej teprve vyrobit. Buďte tedy, prosím, trpěliví, co se dodací lhůty týče, na Vaše zboží se jistě již pracuje. Standartní vyřízení objednávek je nejpozději do 3 týdnů od objednání. Pokud na zboží spěcháte a potřebujete jej do určitého termínu, uveďte to do poznámky k objednávce a my Vás budeme informovat o možnostech dodání.