ZAKÁZKOVÁ VÝROBA » Kožené výrobky

V naší brašnářské dílně se zaměřujeme hlavně na zakázkovou výrobu na míru...

Detail zdobení ražbou - keltský motiv

Všechny výrobky jsou ruční práce z českých kůží. Vyrábíme především na zakázky, naší specializací jsou kožené výrobky zdobené především pomocí ražby. Stylově je naše nabídka poměrně široká, nabídnout můžeme vše od westernu a až po fantasy a historizující doplňky.Vaše požadavky nám můžete sdělit pomocí mailu, více informací v sekci "kontakty".

 

Vyrábíme

Opasky hladké i zdobené ražbou, s ozdobnými přezkami i obyčejnými; nátepníky různých velikostí s ražbou na přání; obaly na knihy, diáře, atd; obaly na nože, dýky, placatky, zapalovače, mobilní telefony; brašničky na opasek se zdobením i bez; dokladovky; brašny a brašničky na sedlo; kožené zdobení na westernové deky; uzdečky; westernové drobnosti denní potřeby; náramky všech tvarů, barev, velikostí a motivů; obojky ve stylu gothic; a mnoho dalšího.

 

Jak si vybrat motiv

Technika ražby se skládá z přenosu libovolného motivu na vybraný kus kůže a jeho následné detailní vyražení, vybrat si tedy můžete prakticky cokoliv. Vyrazíme vám oblíbený keltský propletenec, jméno, znak skupiny nebo třeba portrét vašeho zvířecího parťáka. Fantazii a požadavkům se meze nekladou. Návrh nebo vaši představu nám sdělíte na uvedenou mailovou adresu a na podrobnostech se už domluvíme.

 

 

Ceník

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, cena výrobků se odvíjí vždy od spotřeby materiálu a celkové náročnosti zvoleného motivu. Orientační cena vám bude sdělena na základě vaší objednávky, kterou budete moci samozřejmě dále upravit ke své spokojenosti.

 

Více z ukázek naší tvorby najdete na našich Facebookových stránkách