ZAKÁZKOVÁ VÝROBA
Zakázková výroba

Zboží aktuálně dostupné skladem si můžete vybrat v příslušných kategoriích v našem e-shopu. Pokud nic z toho není dle Vašich představ nebo Vás zaujal výrobek, který je momentálně nedostupný, nabízíme Vám výrobu na zakázku. Tato varianta je vhodná například chcete li speciální výrobky dle konkrétního návrhu, sadu šperků sladěnou k šatům, svatební čelenku, mikinu ve své velikosti a ve vybrané barevné kombinaci, uzdečku na míru, atd.

Další články:

* KOŽENÉ VÝROBKY * PRO KONĚ * ČELENKY A KORUNKY * SVATEBNÍ DEN *

 


Čelenky

Čelenky vyrábíme na zakázku, tedy dle konkrétního přání zákazníka, proto nás, prosím, kontaktujte na mail. Než tak ale učiníte, vězte že...
Při výrobě čelenek se snažíme zachovávat originalitu, alespoň u složitějších korunek (u čelenek do vlasů tohle neplatí), dvě naprosto stejné čelenky tedy v naší dílně nevzniknou. Neradi bychom, aby se například na akci potkali dvě "elfky" s úplně stejnou ozdobou hlavy, to by bylo poněkud trapné. Pokud Vás tedy zaujala některá z již vyrobených korunek, která již ale má svou majitelku, mohu Vám vyrobit další hodně podobnou, ale nikdy ne stejnou. V takových případech se většinou mění čelový ornament a v menší míře i proplétání na bocích, celkový vzhled však zůstává zachován.
Dále můžete chtít čelenku úplně novou, takzvaně na míru. Sdělíte nám svou představu, o jaký typ čelenky by se mělo jednat (korunka, diadém, ...), k jaké příležitosti (akce living fantasy, svatba, ...), v jakém stylu (historizující, elfí,...) a na to konto vytvoříme nový návrh.    Samozřejmě můžete přijít i s tím, že například "vytváříte kostým pro elfku Arwen a potřebovali byste čelenku a doplňky v jejím stylu, ideálně inspirované jejími šperky ve filmové verzi Pána Prstenů"... Ano, i tohle je možné. K čelenkám si samozřejmě můžete nechat vyrobit i stylové doplňky, jako například náhrdelník a náušnice. Fantazii se meze nekladou a téměř na všem je možné se domluvit.

A nakonec ještě jedna důležitá otázka, a to jak je to s cenou. Cena se odvíjí od složitosti motivu, spotřeby a typu materiálu a typu a množství doplňků, jsou-li použity (př. korálkové závěsy). Obecně se však pohybuje zhruba od 250,- (u čelenek do vlasů) až od 400,- (korunky a diadémy) výše. Ale znovu opakuji, vše záleží na domluvě.

 

Šperky

Šperky zde naleznete jak samostatné, tak unikáty sladěné ke konkrétním čelenkám. U většiny výrobků je možné dodělat chybějící kousky do sady, vše záleží na domluvě. Novým návrhům se samozřejmě také meze příliš nekladou.

Je možná také úprava šperků vystavených v e-shopu. Nabízíme upravení délky závěsu (řetízek, kůžička..), výměnu závěsu, výměnu závěsných naušnicových háčků za zavírací a naopak, atd.

 

Kožené výrobky

Kromě šperkařské dílny disponujeme také dílnou kožedělnou. Všechny výrobky jsou ruční práce z českých kůží. Vyrábíme především na zakázky, naší specializací jsou kožené výrobky zdobené především pomocí ražby.

Stylově je naše nabídka poměrně široká, nabídnout můžeme vše od westernu a až po fantasy a historizující doplňky.

Další podrobnosti

 

 

Další speciální přání na zakázku jsou možná po domluvě, zašlete nám tedy svou vizi mailem, pokusíme se Vám vyhovět. Inspiraci můžete najít například v našich galeriích již hotových výrobků, které už našly své majitele: www.fairyhorse.net.

Těšíme se na Vaše nápady a požadavky.